Administracja

Liturgia dnia

Nasza parafia

Podcast radiowy

Piosenka tygodnia

Informacja o cookies27 LIPCA - ODPUST KU CZCI ŚW. ANNY W KAPLICY NA POLANIE

W najbliższą niedzielę 27-go lipca przypada odpust ku czci św. Anny w kaplicy na Polanie, która podlega pod parafię M.B. Ostrobramskiej w Więciórce, gdzie posługują ks. Salwatorianie. Sumę odpustową będziemy transmitować o godz. 11:00. Zapraszamy do uczestniczenia i modlitwy.

ZMARŁA MAMA O. JERZEGO STOPY

Pragniemy poinformować wszystkich parafian, oraz słuchaczy radia, że dnia 17 lipca (czwartek) br. o godz. 23.25, zmarła śp. Janina Stopa, mama poprzedniego proboszcza, oraz dyrektora radia o. Jerzego Stopy. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w najbliższą sobotę, tj. 19 lipca br., w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach (przy rynku) o godz. 14:00. Tę Mszę pogrzebową będziemy transmitować na atenie radia. Po Mszy św. nastąpi przejście na miejsce wiecznego spoczynku, na pobliski cmentarz parafialny.

ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE

Wakacje to czas odpoczynku i urlopów. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, powrotu do domu i dobrego przeżywania tych miesięcy. Serdecznie także pozdrawiamy wszystkich gości, którzy przybyli w nasz region na letni wypoczynek i mamy nadzieję, że radio AIN KARIM umili Państwu ten wakacyjny czas.

Czytaj więcej ...

22 CZERWCA - UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ŚW. JANA CHRZCICIELA

W najbliższą niedzielę w naszej parafii przeżywamy odpust ku czci św. Jana Chrzciciela. Jest to święto patronalne kaplicy w Bogdanówce. Z tej racji zmiany odnośnie transmisji Mszy św. w ramówce programowej.

Czytaj więcej ...
Idź do strony  [1] 2 3 ... 25 26 27

Menu radiowe

Słuchaj nas on-line

Polecamy audycje

Polecamy czasopisma

Pogoda w okolicy

Kanały informacyjne

Wyszukaj

Aktualnie odwiedza nas


Nasi partnerzy