Administracja

Liturgia dnia

Nasza parafia

Podcast radiowy

Piosenka tygodnia

Informacja o cookiesListopad z Radiem AIN KARIM

Rozpoczął się miesiąc listopad. Jest to miesiąc zadumy i pamięci nad naszym życiem, oraz życiem naszych bliskich, którzy już odeszli do Pana. Pamiętajmy także o kolejnej już 98-mej rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj.
W miesiącu listopadzie powracają programy na żywo prowadzone przez wolontariuszy radia o godz. 18:00 od poniedziałku do piątku. Powracają także do ramówki "lektura radiowa" o godz. 11:45 od poniedziałku do piątku, powtórki wieczorem po godz. 19:00, oraz nowe spotkania z "piosenką tygodnia radia ain karim", Do wspólnej modlitwy różańcowej za naszych zmarłych zapraszamy codziennie o godz. 16:30 - transmisja z Kościoła a po różańcu Msza św.

1 oraz 2 listopada z radiem ain karim

Listopad to miesiąc poświęcony pamięci naszych zmarłych - szczególnie pierwszy tydzień gdy nawiedzamy cmentarze i modlimy się za naszych zmarłych. 1-go i 2-go listopada zapraszamy do spędzania czasu razem z nami.
1-go listopada ramówka jak w niedzielę z tym, że po południu o 14 rozpocznie się procesja na cmentarzu z modlitwami za zmarłych, oraz Msza św. W tym dniu nie ma Mszy wieczorem o 17:00.
2-go listopada - dzień zaduszny. Muzyka w tym dniu będzie nawiązywać do tematyki śmierci, kruchości życia, oraz nawrócenia. Transmisje Mszy wypominkowych w tym dniu o godz. 7:00 i 11:00. Po południu nieszpory za naszych zmarłych w kościele o godz. 14:00, po nich procesja różańcowa na cmentarz i tam Msza. Nie ma również Mszy św. wieczornej, a także naszej audycji o godz. 18:00.

!!! W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ ZMIANA CZASU !!!

Zmiana z czasu letniego na zimowy, czyli astronomiczny nastąpi w nocy z soboty 29 października na niedzielę 30 października 2016 r. (ostatni weekend października). Przesuwamy wtedy wskazówki zegara o godzinę wstecz z godz. 3:00 na 2:00. Zwykle wiąże się to ze zmianą rytmu dobowego, mamy nadzieję, że to nie zaburzy naszego funkcjonowania. Życzymy wszystkim spokojnego snu i dobrego przeżycia tego nadchodzącego czasu.

Zapraszamy chętnych do prowadzenia radia

Pragniemy ożywić działalność Parafialnego radia „Ain Karim”. W tym celu zapraszamy wszystkich chętnych, którym na sercu leży dobro i rozwój rozgłośni do zaangażowania się w działalność radia, która będzie polegać na prowadzeniu audycji, czytaniu tekstów oraz pracy za konsoletą. Spotkanie dla osób chętnych odbędzie się w przyszły poniedziałek, tj. 17 października, po Mszy św. wieczornej w salce Młodzieży franciszkańskiej Tau.
Idź do strony  [1] 2 3 ... 43 44 45

Menu radiowe

Słuchaj nas on-line

Polecamy audycje

Polecamy czasopisma

Pogoda w okolicy

Kanały informacyjne

Wyszukaj

Aktualnie odwiedza nas


Nasi partnerzy