Administracja

Liturgia dnia

Nasza parafia

Podcast radiowy

Piosenka tygodnia

Informacja o cookiesKoncert "Podaj rękę Ukrainie"

W najbliższą niedzielę 10-go sierpnia w kościele M.B. Królowej w Tenczynie będzie miał miejsce przepiękny koncert, który odbędzie się po Mszy św. o godz. 9:00. Transmisja Mszy, oraz koncertu na naszej antenie. Zapraszamy wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na koncert, czy też Mszę. Z wziązku z transmisją nie będzie na naszej antenie Mszy św. o godz. 8:30 z naszego Kościoła.

5 SIERPNIA 2014 R. - UROCZYSTOŚĆ M.B. ŚNIEŻNEJ

W najbliższy wtorek 5-go sierpnia Radio AIN KARIM gości w Tokarni naszej sąsiedniej wiosce i parafii. Przeżywany jest tu odpust ku czci M.B. Śnieżnej. Będziemy transmitować Mszę św. o godz. 9:00, oraz uroczystą sumę odpustową o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich słuchaczy do uczestniczenia w transmisji. Mamy nadzieję, że technika nie zawiedzie i bez żadnych problemów będziemy mogli przeprowadzić transmisję.

Pogrzeb naszego kolegi Jana Bały SQ9LGE

Szanowni Koleżanki i Koledzy Radioamatorzy.
Ze smutkiem zawiadamiamy, iż dnia 31 lipca odszedł od nas kolega Jan Bała SQ9LGE na wieczny spoczynek.
Pogrzeb odbędzie się 4 sierpnia (poniedziałek) w kościele parafialnym w Pcimiu/koło Myślenic. Od godz. 14.30 Różaniec za zmarłego a potem Msza św. Pogrzebowa o godz. 15.00 i odprowadzenie na cmentarz. Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjechać na tę uroczystość żałobną a chciałby w niej duchowo uczestniczyć może skorzystać z transmisji radiowej, którą przeprowadzi nasze radio.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

2 SIERPNIA - UROCZYSTOŚĆ M.B. ANIELSKIEJ

W najbliższą Sobotę 2-go sierpnia przypada uroczystość M.B. Anielskiej z Porcjonkuli. W tym dniu gościmy w Tenczynie u o. kapucynów, gdzie przeżywany jest odpust. Uroczystą sumę odpustową będziemy transmitować o godz. 11:00, oraz Mszę św. o godz. 9:00. Zapraszamy do uczestniczenia i modlitwy.
Idź do strony  [1] 2 3 ... 26 27 28

Menu radiowe

Słuchaj nas on-line

Polecamy audycje

Polecamy czasopisma

Pogoda w okolicy

Kanały informacyjne

Wyszukaj

Aktualnie odwiedza nas


Nasi partnerzy